• جنت العباس نجف آباد
  • جنت العباس نجف آباد
  • جنت العباس نجف آباد
جنت العباس نجف آباد
امام على النقى عليه السلام : همانا ولايت ما اهل بيت (عليهم السلام) براى شيعيان و دوستانمان پناهگاه أمنى مى باشد كه چنانچه در همه امور به آن تمسّك جويند ، بر تمام مشكلات فايق آيند .

هیئت قمربنی هاشم از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز نموده و با همت جوانان به کار خود ادامه می دهد . در سال ۱۳۸۴ نیز هیئت به ثبت سازمان تبلیغات رسیده و دارای مجوز جهت برپایی هرچه بهتر مراسمات می باشد . در سال ، دهه ی اول و دوم محرم الحرام مراسم عزاداری و سینه زنی به نحو احسن برگزار می گردد . همچنین مراسم دسته ی عزاداری و زنجیرزنی ، مراسم خیمه سوزی ظهر عاشورا نیز از برنامه های دیگر هیئت در ماه محرم می باشد.

دهه فاطمیه ده شب عزاداری و سینه زنی و روز وفات نیز دسته ی عزاداری برگزار می گردد . اعیاد شعبانیه ، سوم ، چهارم و پنجم شعبان جشن و سرور و به دنبال آن دهه مهدویت تا شام نیمه شعبان برگزار می شود . در ماه رمضان نیز ۳۰ شب قرائت جزء به جزء قرآن و چهار شب احیا و شب زنده داری نیز برگزار می گردد . در ماه رمضان شب ولادت امام حسن (ع) نیز مراسم جشن و سرور برپا می باشد . بقیه مناسبت ها ائم از ولادت و فات ائمه نیز یک شب برنامه برگزار می گردد.

آدرس : اصفهان ، نجف آباد ، بلوار بهارستان ، انتهای کوچه غفوری ، حسینیه جنت العباس